نشانی کلینیک:تهران، خیابان شریعتی، بین پل رومی و پل صدر، روبروی ایستگاه اتوبوس سهیل، جنب فروشگاه آدیداس، پلاک 1776، طبقه اول

بخش های تخصصی

شرکت مخابرات ایران

 چه کسانی می توانند عضو بیمه تکمیلی شوند؟

تمامی پرسنل خدمات اول مخابرات و افراد تحت تکفل شامل همسر، فرزندان و پدر و مادر می توانند در بیمه تکمیلی البرز عضو شوند؛ به شرط آن که دارای بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی باشند.

روال دریافت معرفی نامه برای مراکز درمانی طرف قرارداد به چه صورتی است ؟

پرسنل استان تهران باید درخواست خود را برای دریافت معرفی نامه به همراه کپی صفحه اول دفترچه بیمه (برای بیمه شده اصلی) – کپی صفحه اول دفترچه بیمه بیمار و بیمه شده اصلی ( برای افراد تحت تکفل )، دستور پزشک ( به صورت خوانا با مهر و موضوع بستری و نام بیمارستان) کتباً از طریق اتوماسیون برای واحد بیمه دفتر مرکزی شرکت خدمات اول مخابرات ( آقای فلاح ) ارسال نمایند و پس از 2 روز برای دریافت معرفی نامه به ستاد مراجعه نمایند.

پرسنل سایر استان ها نیز باید درخواست خود را برای دریافت معرفی نامه به همراه کپی صفحه اول دفترچه بیمه (برای بیمه شده اصلی) – کپی صفحه اول دفترچه بیمه بیمار و بیمه شده اصلی ( برای افراد تحت تکفل )، دستور پزشک ( به صورت خوانا با مهر و موضوع بستری و نام بیمارستان) کتباً به نماینده شرکت خدمات اول مخابرات در استان ارسال نمایند و پس از هماهنگی با نماینده استان شخصاً به یکی از شعب بیمه البرز در آن استان برای دریافت معرفی نامه مراجعه نمایند.

لازم به توضیح است که بیمار اگر با معرفی نامه به مرکز درمانی مدنظر خود برود فقط 10 درصد از کل هزینه بیمارستان را تا سقف قرارداد پرداخت می کند و 90 درصد مابقی از طریق بیمه به حساب بیمارستان واریز می‌شود. البته اگر بدون معرفی نامه به بیمارستان مراجعه کند باید تمامی هزینه ها را پرداخت کند و سپس فاکتور هزینه های بیمارستان را به بیمه ارائه دهد و 90 درصد هزینه های بیمارستان تا سقف قرارداد را از بیمه دریافت کند.

در صورتی که بیمار به بیمارستانهای دولتی یا تامین اجتماعی مراجعه کند نیازی به پرداخت 10 درصد هزینه توسط وی نیست و تمامی هزینه ها توسط بیمه البرز ( تا سقف قرارداد ) پرداخت خواهد شد.

لازم به ذکر است در هزینه های پاراکلینیکی و سرپایی نیز در صورت طرف قرارداد بودن مرکز درمانی مورد نظر می توانند از معرفی نامه استفاده نمایند ولی ضرورتی به دریافت معرفی نامه نیست و بیمار می تواند مستقیم به مراکز درمانی مراجعه کند. بدیهی است در صورت مراجعه به مرکز طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی شرکت بیمه مابقی هزینه را به طور کامل پرداخت می‌کند و در غیر این صورت 10 درصد هزینه به عنوان فرانشیز توسط بیمار پرداخت شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت معرفی نامه چیست ؟

درخواست کتبی شرکت خدمات اول مخابرات با نام بیمه شده، دستور پزشک، کپی صفحه اول دفترچه بیمه ( برای بیمه شده اصلی ) – کپی صفحه اول دفترچه بیمه بیمار و بیمه شده اصلی ( برای افراد تحت تکفل )

مدارک مورد نیاز برای دریافت هزینه های پاراکلینیکی و سرپایی چیست ؟

اصل قبض پرداخت هزینه درمان ممهور به مهر مرکز درمانی، دستور پزشک، کپی جواب، کپی صفحه اول دفترچه بیمه ( برای بیمه شده اصلی )، کپی صفحه اول دفترچه بیمه بیمار و بیمه شده اصلی ( برای افراد تحت تکفل )

نحوه ارسال مدارک برای دریافت هزینه ها به چه صورت است ؟

پرسنل استانهای تهران و البرز باید مدارک خود را آماده و به واحد بیمه دفتر مرکزی ( آقای فلاح ) ارسال کنند تا هزینه انجام شده مطابق تعرفه و دستورالعمل به حساب ایشان واریز شود. پرسنل سایر استانها نیز باید مدارک خود را به نماینده شرکت خدمات اول مخابرات در استان ارائه دهند تا وجه مورد نظر به حساب ایشان واریز شود.

 

در چه صورتی افراد می توانند انصراف دهند ؟

پس از عقد قرارداد تا پایان زمان آن، امکان انصراف وجود ندارد . فقط افرادی می توانند انصراف دهند که از طرف شرکت قطع همکاری شوند و یا فوت کنند.

چه افرادی باید فرم درخواست بیمه تکمیلی را پر کنند ؟

پرسنل شرکت خدمات اول مخابرات در استانهای تهران و البرز که تحت پوشش قرارداد قبلی بیمه تکمیلی بوده‌اند و تمایلی به اضافه کردن زیرمجموعه یا انصراف ندارند نیازی نیست فرم پر کنند. اما آن دسته از پرسنل که می خواهند فرد جدیدی را اضافه و یا حذف کنند باید فرم جدید را به صورت خوانا و کامل تکمیل و ارسال کنند.

پرسنل شرکت خدمات اول مخابرات در سایر استان ها چون برای بار اول به عضویت بیمه تکمیلی البرز درمی‌آیند باید حتماً فرم بیمه تکمیلی را تکمیل و از طریق نماینده استان ارسال کنند.

توصیه شما در خصوص بیمه تکمیلی به پرسنل چیست ؟

تجربه نشان داده است که برخی از پرسنل در مرحله اول عضو بیمه تکمیلی نمی شوند چرا که بنظرشان پرداخت حق عضویت بیمه زیاد است و سودی برای ایشان ندارد؛ لذا از عضویت در بیمه تکمیلی سرباز می زنند، در حالی که وقتی با بیماری یا مشکلی مواجه می شوند و مخارج بیمارستان ها را متوجه می شوند اصرار می‌کنند که تحت پوشش بیمه قرار بگیرند تا هزینه هایشان بیش از 10 برابر کاهش یابد؛ اما با توجه به قرارداد، امکان اضافه کردن افراد وسط قرارداد وجود ندارد و لذا ناچار به پرداخت هزینه های گزاف بیمارستانی می شوند. از آنجا که از ابتدای مهرماه سال 1393 با مصوبه هیات دولت هزینه های درمانی به خصوص در بیمارستان ها به شدت افزایش یافته است و هر بار مراجعه به مراکز درمانی به طور حتم هزینه های زیادی را به فرد تحمیل می کند لذا توصیه من این است که پرسنل آینده‌بین باشند؛ پرداخت ماهیانه مبلغ 21200 تومان برای استفاده از خدمات بیمه ای در مقایسه با مخارج بیمارستانها و مراکز درمانی بسیار ناچیز است. پس بهتر است در ابتدای قرارداد عضو شوند تا خدای نکرده با مشکلی برای پرداخت هزینه های بالای بیمارستانی مواجه نباشند.

امیدوارم هیچ یک از همکاران شرکت دچار بیماری نشوند و خداوند همواره نعمت سلامتی را به ایشان ارزانی دارد.

تماس با ما

2261313122603939