نشانی کلینیک:تهران، خیابان شریعتی، بین پل رومی و پل صدر، روبروی ایستگاه اتوبوس سهیل، جنب فروشگاه آدیداس، پلاک 1776، طبقه اول

بخش های تخصصی

کامپوزيت های زيبايی
در این روش دندانپــزشک فـرم ، رنگ و موقعیت دنــدان های شما را در قوس فکی اصلاح می کند. مـزیت این روش این است که دنــدان هــای شما یا اصلاً تراش نخــورده و یا مقــدار کمی تراش می خـورد یعنی علاوه بر رسیدن به زیبــایی ایده آل یک لبخنــد ، به ساختــار دندان نیز آسیبی وارد نمی شود.

طراحی لبخند فرآیندی است که از طریق آن ظاهر لبخند از طریق روش های دندانپزشکی زیبایی همچون سفید کردن دندان، روکش ونیر، پر کردن، لامینت، روکش،جراحی لثه ، مرتب کردن دندان ها با ارتودنسی و یا پل اصلاح شده و بهبود پیدا می کند. طرح لبخند می تواند ظاهر خراشیده، ترک خورده یا تغییر رنگ داده دندان ها را توسط متخصص ارتودنسی ترمیم کند، وضعیت گاز گرفتن دندان ها را اصلاح نماید و عضلات کنترل کننده حرکت های فک را به حالت طبیعی باز گرداند. هدف اصلاح طرح لبخند دندان شما با در نظر گرفتن ویژگی های صورت، نوع پوست، رنگ مو، دندان ها، بافت لثه و لب ها به صورتی است که بتوان به یک لبخند ایده آل دست پیدا کرد. طرح لبخند دندان با توجه به خواسته های منحصر به فرد بیمار انجام می شود و دندان پزشک درباره طراحی لبخند مورد نظر و نیز آنچه درباره وضعیت فعلی لبخند از نظر شما خوشایند نیست، با شما در مورد ارتودنسی دندان ، جرم گیری دندان  و دیگر روش های زیبایی لبخند صحبت خواهد کرد. پوسیدگی دندان، لک شدن، تغییر رنگ و جابجایی محدود دندان ها همگی دلایل خاص داشته و ناراحت کننده هستند، ولی با این وجود معمولاً امکان درمان آنها در چند جلسه ملاقات با ارتودنتیست وجود دارد.

فرایند رشد و درآمدن دندان‌ها از لثه می‌تواند به طور طبیعی به اشکال مختلفی صورت گیرد و با برخی تغییرات طبیعی همراه باشد که منجر به کوتاه‌تر شدن طول دندان‌ها نسبت به حالت معمول و لثه‌ای شدن طرح لبخند می‌شود ، و نیاز به اصلاح لبخند لثه ای می باشد .

تماس با ما

2261313122603939