نشانی کلینیک:تهران، خیابان شریعتی، بین پل رومی و پل صدر، روبروی ایستگاه اتوبوس سهیل، جنب فروشگاه آدیداس، پلاک 1776، طبقه اول

درباره ما

کلینیک تخصصی شبانه روزی پایتخت در سال 1377 با هدف خدمت‌رسانی در زمینه‌های پزشکی عمومی، جراحی سرپایی و عمومی، دندان پزشکی، فصد خون، پوست و زیبایی و لاغری و با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات روز دنیا و کادری مجرب و متخصص در محیطی دلنشین و آرامش بخش در محدوده خیابان شریعتی تهران کار خود را آغاز نمود. در این مرکزپزشکی، مراجعین پس از مشاوره رایگان بر اساس نیاز و تشخیص پزشک معالج، به بخش‌های مختلف ارجاع و خدمات درمانی مورد نیاز خود را دریافت خواهند داشت. کلیه مواد مصرفی از بهترین برندهای شناخته شده و مطرح دنیا می‌باشد. همچنین پرسنل دوره دیده این مرکز آماده خدمت رسانی به صورت کاملاً تخصصی به همه مراجعین محترم خواهند بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما از طریق صفحه ارتباط با ما و یا شماره تلفن‌های درج شده در ذیل ارتباط برقرار نمایید. همچنین شما می‌توانید از طریق صفحه مشاوره سوالات خود را مطرح نموده و از سرویس مشاوره آنلاین و رایگان ما بهره‌مند شوید. شایان ذکر است این مرکز حفظ اطلاعات محرمانه شما را در دستور کار خود قرار داده و تنها پزشک معالج و یا مشاور شما به این اطلاعات دسترسی خواهد داشت.

تماس با ما

2261313122603939